image

Grafický design nejen líbivý, ale především funkční.

Věnujeme se všem oblastem digitálních řemesel. Sami přicházíme s nápady a každý návrh pečlivě promyslíme tak, aby výsledná služba přesně splnila předem stanovený cíl.

Weby a e-shopy

Navrhujeme weby, které mění návštěvníky v zákazníky. Chytrý internetový marketing a optimalizace pro vyhledávače zaručí, že vaše firma bude vidět.

Loga a vizuální styly

Tvoříme loga a identity s myšlenkou. Dbáme na kreativitu a originalitu, která vtiskne vaší značce zapamatovatelnou tvář a odliší ji od konkurence.

Polepy aut a výloh

Měníme auta v efektivní reklamu, která bude na očích všem potenciálním zákazníkům na vašich cestách. Polepy navrhujeme, vyrábíme i realizujeme.

Reklamní předměty

Vyrábíme reklamní předměty, které nachází své praktické využití v běžném životě. Vaším logem či grafikou opatříme trička, hrnky, kancelářské potřeby a další.

Tiskoviny

Navrhujeme nápaditě zpracované letáky, vizitky, katalogy, dopisní papíry či reklamní plachty. Tiskneme ve všech velikostech a na všechny materiály.

Grafický design

Zajišťujeme sazbu, zlom i kompletní předtiskovou přípravu pro dokumenty, provádíme retuše fotografií, digitální ilustrace a veškeré grafické práce.